Výtvarný obor

 

Soutěže pro žáky základních uměleckých škol - výtvarný obor

 

Ve  školním roce 2023/2024 je MŠMT vyhlášena soutěž pro žáky základních uměleckých škol:

  • Soutěžní přehlídka výtvarného oboru ZUŠ

Soutěžní repertoár a přehled jednotlivých věkových kategorií soutěže naleznete na 

https://www.soutezezus.cz/souteze/vyhlaseni_propozic/?id_rocniku_soutezi=21&tiskova_verze=ano

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA CHARITATIVNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

"TO JE HLÍNA" 2023

 

Jasmína Rosenbergerová         1. místo

Bára Boková                              2. místo

Adina Christenová                     2. místo

Natálie Mitvalská                       3. místo

 

Výtěžek za zakoupená díla pomohl k dovybavení školy v indické vesnici Keihao ve státě Mahípur.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA CELOSTÁTNÍ KERAMICKÉ SOUTĚŽE 

FAUNA TROPŮ A SUBTROPŮ 2022

 

Anna Majvaldová              CHAMELEON                       2. místo

Artem Maliar                    ŽABOSLON                           čestné uznání

Ema Šiková                     OPIČKA S MLÁĎÁTKEM       čestné uznání

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA CELOSTÁTNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

PORTRÉT ANTONÍNA DVOŘÁKA 2021

 

- soutěž byla vyhlášena nadací Karel Komárek Family Foundation

 

Jasmína Rosenbergerová        1. místo

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SOUTĚŽE

MLADÝ MODNÍ TVŮRCE 2020

mezi 14ti finalisty:

Ráchel Roučová, Daniel Grebeň  

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY

ANIMÁTORSKÝCH FILMŮ PRO DĚTI DO 18 LET

ANIMÁG 2019

 

Ráchel Roučová           

- ocenění za práci s kamerou a scénické rozvržení snímku  

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

MŮJ KOUSEK ZEMĚ 2019

 

Lenka Feltlová            III. kategorie         2. místo                 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SOUTĚŽE

MLADÝ MODNÍ TVŮRCE 2019

mezi 14ti finalisty:

Silvie Urbanová a Eliška Švestková                      

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA CELOSTÁTNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2016/2017

 

Kategorie: e)

Multimediální tvorba žáků – III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let) 

Tereza Brandejsová                     Kočičí sny          čestné uznání

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2016/2017

 

Kategorie: e)

Multimediální tvorba žáků – III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let) 

Tereza Brandejsová                     Kočičí sny          stříbrné pásmo s postupem

 

 

Projekt VO - Každý má svou hlavu
Soutěže a přehlídky VO 2013/2014

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ. Výsledky přijímacího řízení zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.   VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ...
article thumbnailV úterý 18. 6. se Matyáš Verner z pěvecké třídy paní učitelky Petry Fišerové zúčastnil závěrečného koncertu vítězů 23. ročníku pěvecké soutěže Skutečský slavík. Na koncertě vystoupil poprvé s živou...
article thumbnailBěhem víkendu 15. - 16. června 2024 se naše žákyně Barbora Martincová a Amálie Řezáčová účastnily mezinárodní akordeonové soutěže DOBŘANY 2024. A jak se jim dařilo? Kategorie sólo: Barbora...
article thumbnailSrdečně Vás zveme na výstavu výtvarných prací žáků Základní umělecké školy Králíky, která bude zahájena vernisáží ve středu 26. června 2024 od 15:00 hodin v prostorách budovy školy. Součástí tohoto...

QR kód

Klasifikace

Školský portál