Taneční obor

Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ

 

Ve školním školním roce 2021/2022 je MŠMT vyhlášena soutěžní přehlídka tanečního oboru pro žáky základních uměleckých škol.

Bližší informace o organizaci soutěžní přehlídky tanečního oboru naleznete ZDE.

REALIZACE SOUTĚŽÍ A PŘEHLÍDEK ZUŠ JE FINANČNĚ PODPOŘENA MINISTERSTVEM ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY A PARDUBICKÝM KRAJEM.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉ POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE 2022/2023

 

„K OBLAKŮM"           choreografie Soňa Paskerová 

- ocenění za pohybovou připravenost

 

„KOULELO SE"          choreografie Monika Golianová   

- ocenění za výtvarné zpracování

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2021/2022

TANEČNÍ OBOR

 

„KAČ KAČ"                                 choreografie Monika Golianová                       

- zlaté pásmo

- návrh na postup do celostátního kola

- zvláštní cena za hravost 

 

"PRO MILÉHO ZTRATILA HO"    choreografie Soňa Paskerová

- zlaté pásmo

- přímý postup do celostátního kola

- zvláštní cena za choreografický tvar

 

"JEN JEDNA STRANA MINCE"    choreografie Monika Golianová

- bronzové pásmo

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉ POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE 2021/2022

 

„PRO MILÉHO ZTRATILA HO"           choreografie Soňa Paskerová 

- nominace na postup do celostátní přehlídky Kutná Hora 2022

- ocenění za interpretaci

 

„KOUSEK OD RYBNÍKA"                   choreografie Soňa Paskerová   

- ocenění za výběr dětského tématu a jeho naplnění

 

„JEN JEDNA STRANA MINCE"            choreografie Monika Golianová

- ocenění za tanečnost a čistotu pohybu

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉ POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE 2019/2020

 

„MÁŠ JI"                                         choreografie Monika Golianová   

- nominace na postup do celostátní přehlídky v Kutné Hoře

- diplom za vyváženost všech uměleckých složek choreografie

 

„INDIÁNSKÁ"                                 choreografie Soňa Paskerová   

- diplom za výběr tématu

 

„O FORTUNA"                               choreografie Soňa Paskerová

- diplom za technickou připravenost

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉ POSTUPOVÉ PŘEHLÍDKY DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE 2018/2019

 

„RÁČEK"                                         choreografie Iva Musilová   

- diplom za stylizaci námětu a čistotu provedení

 

„OPUŠTĚNÍ A ODPUŠTĚNÍ"              choreografie Soňa Paskerová   

- diplom za emocionální naplnění tématu a vnímavou skupinovou práci

 

„TABULA RASA"                               choreografie Michaela Musilová

- diplom za taneční kompozici a zvládnutou techniku

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018

TANEČNÍ OBOR

 

„DEŠTÍK"          I. kategorie   choreografie Iva Musilová                       

- stříbrné pásmo

 

"RÁČEK"          II. kategorie  choreografie Iva Musilová                       

- zlaté pásmo               

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018

TANEČNÍ OBOR

 

„DEŠTÍK"          I. kategorie    choreografie Iva Musilová   

- zlaté pásmo s postupem do krajského kola

- diplom za pedagogické vedení

 

"RÁČEK"          II. kategorie   choreografie Iva Musilová                       

- zlaté pásmo s postupem do krajského kola

- diplom za celkovou kompozici

 

"LUPIČI POVIDEL"      II. kategorie    choreografie Iva Musilová                       

- stříbrné pásmo

- diplom za hravost

 

"Zrození"          IV. kategorie   choreografie Veronika Berková                    

- bronzové pásmo

 

"VIDÍM OHEŇ"       IV. kategorie   choreografie Michaela Musilová                       

- diplom za účast

 

"TRÁVA"       VI. kategorie   choreografie Soňa Paskerová                 

- zlaté pásmo + návrh na postup do krajského kola

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

TANEČNÍ OBOR

 

„V MRAVENIŠTI"          diplom za zpracování tématu

"KOŠILE"                     diplom za účast

 

POSTUP DO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY SCÉNICKÉHO TANCE

KUTNÁ HORA 2015

 

"KOŠILE"                     v choreografii MgA. Moniky Dolečkové

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

TANEČNÍ OBOR

 

„V MRAVENIŠTI"          přímý postup do krajského kola + diplom za choreografii a interpretaci

"KOŠILE"                        postup do krajského kola

"K OBRAZU MÉMU"       návrh na postup do krajského kola + diplom za výtvarné zpracování

"PRSTÝNEK"                  diplom za muzikálnost

"SVATOJÁNSKÁ NOC"    diplom za spontánní taneční projev

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

TANEČNÍ OBOR

 

NA POSTUP DO OKRESNÍHO KOLA BYLY NAVRŽENY TYTO TANCE:

„V MRAVENIŠTI“ – v choreografii paní učitelky Ivy Musilové

„K OBRAZU MÉMU“ – v choreografii paní učitelky Ivy Musilové

„PROMĚNY“ - v choreografii paní učitelky Ivy Musilové

„PRSTÝNEK“ – v choreografii paní učitelky MgA. Moniky Dolečkové

„SVATOJÁNSKÁ NOC“ - v choreografii paní učitelky MgA. Moniky Dolečkové

„KOŠILE“ - v choreografii paní učitelky MgA. Moniky Dolečkové

Novinky

article thumbnailSrdečně Vás zveme na úplně první vystoupení našich nejmladších žáků hudebního oboru. "Můj první koncertík" se bude konat v hudebním sále ZUŠ Králíky ve středu 10. dubna od 17:00 a 18:00 hodin. ...
article thumbnailZákladní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad pořádala ve čtvrtek 21. března okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kterého se zúčastnili naši žáci ze třídy paní učitelky Mgr....
article thumbnailVe středu 27. března se v Základní umělecké škole Pardubice Havlíčkova konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru. Naši žáci se ve veliké konkurenci rozhodně neztratili. Zahráli výtečně a za...
article thumbnailZákladní umělecká škola Králíky přijme od 1. 8. 2024 nové provozní pracovníky na tyto pozice: uklízečka/uklízeč, školní domovnice/domovník, školnice/školník. Písemnou přihlášku, strukturovaný životopis...

QR kód

Klasifikace

Školský portál