Hudební obor

Soutěže pro žáky základních uměleckých škol

 

Ve  školním roce 2017/2018 jsou MŠMT vyhlášeny soutěže pro žáky základních uměleckých škol, a to:

  • Sólový a komorní zpěv
  • Hra na dechové nástroje
  • Hra smyčcových souborů a orchestrů
  • Hra na bicí nástroje - sólová a souborová hra
  • Hra na cimbál, na dudy, hra souborů lidové hudby
  • Soutěžní přehlídka tanečního oboru

Školní kola těchto soutěží budou probíhat v měsících leden - únor 2018.

Soutěžní repertoár a přehled jednotlivých věkových kategorií soutěže naleznete ZDE.

  

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ÚSTŘEDNÍHO (CELOSTÁTNÍHO) KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Adéla Švandová                        VI. kategorie               3. cena

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018 

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Adéla Švandová              VI. kategorie       1. cena s postupem do celostátního kola

Barbora Kholová             III. kategorie       2. cena 

 

HRA NA TRUBKU

Patrik Pauk                               VI. kategorie               2. cena

Bedřich Stránský                       V. kategorie                3. cena 

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk                              VII. kategorie           1. cena 

 

HRA NA KLARINET

Šárka Kučerová                              VII. kategorie           2. cena 

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Kristýna Faltusová                           0. kategorie            1. cena 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Adéla Švandová            VI. kategorie            1. cena s postupem do krajského kola

Eliška Vonzová             VI. kategorie            1. cena

Lucie Strnadová            VI. kategorie           2. cena

Barbora Kholová          III. kategorie            1. cena s postupem do krajského kola

Ondřej Strnad              III. kategorie            2. cena

 

HRA NA TRUBKU

Patrik Pauk                  VI. kategorie             1. cena s postupem do krajského kola

Bedřich Stránský          V. kategorie               1. cena s postupem do krajského kola

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk             VII. kategorie            1. cena s postupem do krajského kola

 

HRA NA KLARINET

Šárka Kučerová           VII. kategorie           1. cena s postupem do krajského kola

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Kristýna Faltusová       0. kategorie            1. cena s postupem do krajského kola

Adéla Boušková           I. kategorie             2. cena

Vendula Wotawová      II. kategorie            3. cena

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2017/2018

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Šárka Kučerová            VII. kategorie           1. cena s postupem do okresního kola

Adéla Švandová            VI. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

Eliška Vonzová             VI. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

Lucie Strnadová            VI. kategorie           1. cena s postupem do okresního kola

Barbora Kholová          III. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

Ondřej Strnad              III. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

 

HRA NA TRUBKU

Patrik Pauk                  VI. kategorie             1. cena s postupem do okresního kola

Bedřich Stránský          V. kategorie              1. cena s postupem do okresního kola

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk             VII. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

 

HRA NA KLARINET

Šárka Kučerová           VII. kategorie           1. cena s postupem do okresního kola

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Kristýna Faltusová       0. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

Adéla Boušková           I. kategorie             1. cena s postupem do okresního kola

Vendula Wotawová      II. kategorie            1. cena s postupem do okresního kola

Linda Duchoslavová     II. kategorie            2. cena

Aneta Laczková           III. kategorie           2. cena

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2016/2017

 

HRA NA VIOLONCELLO 

Jan Bartik                       0. kategorie          2. místo 

 

HRA NA KLAVÍR 

Yen Nhi Nguyenová         I. kategorie          2. místo 

 

HRA NA KYTARU 

Michal Konč                   IV. kategorie          1. místo 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2016/2017

 

HRA NA HOUSLE 

Jonáš Rouča                   0. kategorie        2. místo 

 

HRA NA VIOLONCELLO 

Jan Bartik                      0. kategorie        1. místo s postupem do krajského kola

 

HRA NA KLAVÍR 

Yen Nhi Nguyenová         I. kategorie        1. místo s postupem do krajského kola

Markéta Hegerová          III. kategorie      3. místo

Eliška Horníčková           IV. kategorie       2. místo 

Adéla Pospíšilová            X. kategorie       1. místo 

 

HRA NA KYTARU 

Vojtěch Dvořáček           0c). kategorie        2. místo 

Filip Slodičák                  I. kategorie           2. místo

Jan Dvořáček                 II. kategorie          2. místo 

Eva Hlavová                   II. kategorie          3. místo 

Michal Konč                    IV. kategorie         1. místo s postupem do krajského kola

Iveta Mezuliánová          VI. kategorie         3. místo

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2016/2017

 

HRA NA HOUSLE 

Jonáš Rouča                   0. kategorie        1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA VIOLONCELLO 

Jan Bartik                      0. kategorie        1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA KLAVÍR

Yen Nhi Nguyenová         I. kategorie        1. místo s postupem do okresního kola

Markéta Hegerová          III. kategorie      1. místo s postupem do okresního kola

Sára Šaríková                III. kategorie       2. místo

Eliška Horníčková           IV. kategorie       1. místo s postupem do okresního kola

Barbora Kalousová          IV. kategorie       2. místo

Nikola Horníčková          VII. kategorie      2. místo

Adéla Pospíšilová            X. kategorie        1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA KYTARU 

Vojtěch Dvořáček           0c). kategorie        1. místo s postupem do okresního kola

Filip Slodičák                  I. kategorie           1. místo s postupem do okresního kola

Matyáš David                 II. kategorie          1. místo s postupem do okresního kola

Jan Dvořáček                 II. kategorie          1. místo s postupem do okresního kola

Eva Hlavová                   II. kategorie          1. místo s postupem do okresního kola

Matouš Dostál                IV. kategorie          1. místo s postupem do okresního kola

Michal Konč                    IV. kategorie           1. místo s postupem do okresního kola

Iveta Mezuliánová          VI. kategorie          1. místo s postupem do okresního kola

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2015/2016

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

 

klarinetové kvarteto         III. kategorie        1. cena (bez postupu)

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2015/2016

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

 

soubor zobcových fléten   II. kategorie          2. místo

klarinetové kvarteto         III. kategorie        1. místo s postupem do krajského kola

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ÚSTŘEDNÍHO (CELOSTÁTNÍHO) KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

 

HRA NA KLARINET

Leona Žižková                        III. kategorie               3. cena

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KRAJSKÉHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE A V SÓLOVÉM ZPĚVU

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Lucie Strnadová                      III. kategorie               2. cena

Adéla Švandová                      III. kategorie               2. cena

Šárka Kučerová                       IV. kategorie              3. cena

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk                        I. kategorie                 2. cena

 

HRA NA KLARINET

Leona Žižková                        III. kategorie               1. cena s postupem do ústředního kola

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Gabriela Muchová                   0. kategorie                čestné uznání

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE A V SÓLOVÉM ZPĚVU

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Lucie Strnadová                      III. kategorie               1. cena s postupem do krajského kola

Adéla Švandová                      III. kategorie               1. cena s postupem do krajského kola

Šárka Kučerová                       IV. kategorie              2. cena

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk                        I. kategorie                 1. cena s postupem do krajského kola

 

HRA NA KLARINET

Leona Žižková                        III. kategorie               1. cena s postupem do krajského kola 

 

HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU  

Veronika Halířová                   I. kategorie                 2. cena

Tereza Kárníková                   II. Kategorie                2. cena

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Gabriela Muchová                   0. kategorie                1. cena s postupem do krajského kola

Sára Podolská                        0. kategorie                 2. cena

Vendula Wotawová                 0. kategorie                 2. cena

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠKOLNÍHO KOLA

SOUTĚŽE ZUŠ 2014/2015

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE A V SÓLOVÉM ZPĚVU

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Lucie Strnadová                      III. kategorie               1. místo s postupem do okresního kola

Adéla Švandová                      III. kategorie               1. místo s postupem do okresního kola

Šárka Kučerová                       IV. kategorie               1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA TENOR

Richard Kosuk                        I. kategorie                 1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA KLARINET

Martin Ďuriš                           III. kategorie               2. místo

Leona Žižková                        III. kategorie               1. místo s postupem do okresního kola

 

HRA NA SAXOFON

František Severin                   IV. kategorie                1. místo

 

HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU  

Veronika Halířová                   I. kategorie                 1. místo s postupem do okresního kola

Tereza Kárníková                   II. Kategorie                1. místo s postupem do okresního kola

 

SÓLOVÝ ZPĚV

Gabriela Muchová                   0. kategorie                1. místo s postupem do okresního kola

Sára Podolská                        0. kategorie                 1. místo s postupem do okresního kola

Vendula Wotawová                 0. kategorie                1. místo s postupem do okresního kola

Bára Ďurišová                        VII. Kategorie              1. místo

 

VŠEM ZÚČASTNĚNÝM ŽÁKŮM UPŘÍMNĚ BLAHOPŘEJEME!

 

Novinky

article thumbnailPřijměte pozvání na koncert žáků hudebního oboru, který se bude konat v sále ZUŠ Králíky ve čtvrtek 22. listopadu 2018 od 18:00 hodin. Na Vaši návštěvu se těší žáci a učitelé ZUŠ.
article thumbnailS novým školním rokem 2018/2019 připravujeme od měsíce října 2018 otevření následujících vzdělávacích kurzů pod doplňkovou činností Základní umělecké školy Králíky:       Kurz večerní kresby a...

QR kód

Školský portál