Absolventi ZUŠ

Absolventi ZUŠ Králíky 2017/2018 

 

Hudební obor  - I. stupeň:                                      

Klavír:                           Švédová Veronika (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Linhartová Natálie (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)         

                                     Kalousková Hana (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)

Housle:                          Muchová Natálie (ze třídy MgA. Bohuslava Mimry)                                

 

Hudební obor  - II. stupeň:                                      

Sólový zpěv:                   Pinkasová Alena (ze třídy Petry Fišerové DiS.)



Výtvarný obor – Králíky:

I. stupeň                        Feltlová Helena

                                     Malečková Denisa

                                     Stoklásková Alena Magdalena         

                     

Výtvarný obor – Červená Voda:

I. stupeň                        Kočí Erika

                                     Jetmarová Jindřiška

 

Taneční obor - Králíky:

I. stupeň                        Hejkrlíková Mirka

                                     Tomková Andrea

                                     Babicová Karolína

                                     Halířová Veronika

                                     Švédová Veronika

                                     Muchová Natálie 

 

Taneční obor – Červená Voda:

I. stupeň                        Haltmarová Kristýna

                                     Ročková Lucie

                                     Jetmarová Jindřiška

                                      Korálková Eva

                                     Linhartová Natálie

                                     Netušilová Eliška

                                     Ročková Tereza

                                  

 

Absolventi ZUŠ Králíky 2016/2017 

 

Hudební obor  - I. stupeň:                                      

Klavír:                           Brůnová Veronika (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Horníčková Nikola (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)         

                                     Severinová Markéta (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

Kytara:                          Mezuliánová Iveta (ze třídy Lucie Nesvadbové)                                

Trubka:                          Čumová Karolína (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Klarinet:                        Hrdová Natálie (ze třídy Františka Uhlíka)

                                    Pauk Jiří (ze třídy Františka Uhlíka)

Violoncello:                    Peterová Anežka (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské)

                                     Slodičáková Simona (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské)

 

Hudební obor  - II. stupeň:                                      

Klavír:                           Pospíšilová Adéla (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

 

Výtvarný obor – Červená Voda:

I. stupeň                        Horníčková Nikola

 

Taneční obor - Králíky:

I. stupeň                           Hrdová Natálie    

                                        Hejlová Aneta

Luksová Tereza

Mezuliánová Iveta

Peterová Anežka

Válková Simona

 

Taneční obor – Červená Voda:

I. stupeň                        Brůnová Veronika

                                      Horníčková Nikola

 

 

Absolventi ZUŠ Králíky 2015/2016 

 

Hudební obor  - I. stupeň:                                      

Klavír:                           Blümelová Barbora (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)

                                     Doubravová Zuzana (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)         

                                     Ježek Jakub (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Kalousová Adéla (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)

                                      Kubíček Ondřej (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

Kytara:                          Boková Ivana (ze třídy Lucie Nesvadbové)                                

Trubka:                          Brandejsová Tereza (ze třídy Bc. Milana Fogla)

                                    Hejkrlík Matěj (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Lesní roh:                       Dostál Martin (ze třídy Bc. Milana Fogla)

                                    Kodytková Veronika (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Klarinet:                        Ďuriš Martin (ze třídy Františka Uhlíka)

                                    Žižková Leona (ze třídy Františka Uhlíka)

Housle:                          Kubiš Jakub (ze třídy Bc. Jany Kalousové)

 

Výtvarný obor – Červená Voda:

I. stupeň                           Hegerová Viktorie

Víchová Tereza

 

Výtvarný obor – Králíky:

I. stupeň                           Ďuriš Martin       

                                       Janda Petr

Heš Ondřej

Sotonová Marie

 

Taneční obor - Králíky:

I. stupeň                           Kalousová Adéla

Žižková Leona

Laczková Markéta

Dostál Martin

Doubravová Zuzana

Novotná Michaela

 

Taneční obor – Červená Voda:

I. stupeň                           Blümelová Barbora

Hegerová Viktorie

Víchová Tereza

Kissová Nicole

 

Literárně dramatický obor:

I. stupeň                        Halanič Martin 

  

Absolventi ZUŠ Králíky 2014/2015

 

Hudební obor

Klavír:                           Antl Daniel (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)

                                    Šejvlová Kristýna (ze třídy Sylvy Bartikové dipl. um.)

                                    Václavík Vojtěch (ze třídy Sylvy Bartikové dipl. um.)

Kytara:                          Antl Richard (ze třídy Lucie Nesvadbové)      

Zobcová flétna:               Stránská Lucie (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Saxofon:                        Severin František (ze třídy Františka Uhlíka)

 

Výtvarný obor  - Králíky 

I. stupeň                        Brandejsová Tereza (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)

 

Výtvarný obor  - Červená Voda 

I. stupeň                        Csaszárová Monika (ze třídy Mgr. Ivy Dolečkové)

 

Taneční obor – Králíky 

I. stupeň            (ze třídy Ivy Musilové a Zdeňka Hejzlara)

                                   Bajtová Klára

                                    Brůnová Kateřina

                                    Crhová Markéta

                                    Hubálková Barbora

                                    Machovičová Sára

                                    Marešová Žaneta

                                    Vavříková Aneta

                                    Málek Pavel

 

II. stupeň                       Kopecká Marie

                                    Vogelová Martina

                                    Kalousová Marcela

                                    Čermáková Kristýna 

 

Literárně dramatický obor 

I. stupeň            (ze třídy Adély Babkové Janovské)                         

                                   Sotonová Marie

 

 

Novinky

article thumbnailV termínu 7. 12. - 8. 12. 2017 odpadá výuka výtvarného oboru pod vedením paní učitelky akad. mal. Marie Karenové (platí pro všechny ročníky z Králík). V pátek 15. 12. 2017 se od 15:00 hodin bude...
article thumbnailZákladní umělecká škola Králíky, Město Králíky, ostatní místní organizace, spolky a dobrovolníci Vás zvou na tradiční Vánoční jarmark. Přijďte se zaposlouchat, předvánočně naladit a shlédnout...
article thumbnailSrdečně Vás zveme na "Zimní radovánky", pásmo písní, tanců a říkadel v podání žáků tanečního, hudebního a literárně dramatického oboru naší školy. Představení se koná v hudebním sále ZUŠ Králíky ve...
article thumbnailPřijměte pozvání na Adventní koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Králíky první adventní neděli dne 3. prosince 2017, který se koná v kostele Nanebevzetí Panny Marie, klášter Hora Matky...

QR kód

Školský portál