Absolventi ZUŠ

Absolventi ZUŠ Králíky 2018/2019 

 

Hudební obor  - I. stupeň                                      

Klavír:                            Juránková Marie (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Dolečková Hana (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)    

                                     Růčková Adéla (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)         

                                     Cinková Julie (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)

Housle:                          Revúšová Anna (ze třídy MgA. Bohuslava Mimry)        

Kytara:                          Dostál Matouš (ze třídy Jaroslava Rendla, DiS.)

                                     Konč Michal (ze třídy PaedDr. Jiřího Tomáška)

                                     Trlicová Mirka (ze třídy Jaroslava Rendla, DiS.)

Zobcová flétna:              Kučerová Šárka (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské)   

Příčná flétna:                  Valičková Hana (ze třídy Ing. Jana Kováře)       

Trubka:                          Votava Matěj (ze třídy Bc. Milana Fogla)       

Bicí nástroje:                  Šebek Dominik (ze třídy Jiřího Nováka)   



Výtvarný obor – Králíky

I. stupeň                        Brůnová Anna (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)

                                     Juránková Marie (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)

                                     Konč Michal (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)

                                     Petera Martin (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)      

                     

Výtvarný obor – Červená Voda

I. stupeň                        Vaňousová Nikola (ze třídy Mgr. Ivy Dolečkové)

 

Taneční obor - Králíky

I. stupeň   (7. A)             Bartiková Viktorie

                                     Čermák Jakub

                                     Chlumecká Barbora

                                     Morávková Kristýna

                                     Podolský Richard

                                     Strnadová Lucie

                                     Švandová Adéla

I. stupeň   (7. B)             Brůnová Anna

                                     Dostál Matouš

                                     Krejsová Lucie

                                     Kučerová Šárka

                                     Skalová Kateřina

                                     Žůrková Zuzana

 

II. stupeň                       Crhová Markéta

                                     Hubálková Barbora

                                     Marešová Žaneta

                                     Vavříková Aneta

 

Taneční obor – Červená Voda

I. stupeň                        Bradlerová Lucie

                                     Revúsová Anna

                                     Ročková Veronika

                                     Šnevajsová Martina

                                     Tejklová Michaela

 

 

Absolventi ZUŠ Králíky 2017/2018 

 

Hudební obor  - I. stupeň                                      

Klavír:                            Švédová Veronika (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Linhartová Natálie (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)         

                                     Kalousková Hana (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)

Housle:                          Muchová Natálie (ze třídy MgA. Bohuslava Mimry)                                

 

Hudební obor  - II. stupeň                                      

Sólový zpěv:                   Pinkasová Alena (ze třídy Petry Fišerové DiS.)



Výtvarný obor – Králíky

I. stupeň                        Feltlová Helena

                                     Malečková Denisa

                                     Stoklásková Alena Magdalena         

                     

Výtvarný obor – Červená Voda

I. stupeň                        Kočí Erika

                                     Jetmarová Jindřiška

 

Taneční obor - Králíky

I. stupeň                        Hejkrlíková Mirka

                                     Tomková Andrea

                                     Babicová Karolína

                                     Halířová Veronika

                                     Švédová Veronika

                                     Muchová Natálie 

 

II. stupeň                       Barnová Lenka

                                     Grobelná Martina

                                     Musilová Michaela

                                     Prausová Nicole

                                     Švéda Roman

                                     Tomanová Kateřina

 

Taneční obor – Červená Voda

I. stupeň                        Haltmarová Kristýna

                                     Ročková Lucie

                                     Jetmarová Jindřiška

                                     Korálková Eva

                                     Linhartová Natálie

                                     Netušilová Eliška

                                     Ročková Tereza

                                  

 

Absolventi ZUŠ Králíky 2016/2017 

 

Hudební obor  - I. stupeň                                      

Klavír:                            Brůnová Veronika (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                     Horníčková Nikola (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)         

                                     Severinová Markéta (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

Kytara:                           Mezuliánová Iveta (ze třídy Lucie Nesvadbové)                                

Trubka:                          Čumová Karolína (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Klarinet:                         Hrdová Natálie (ze třídy Františka Uhlíka)

                                     Pauk Jiří (ze třídy Františka Uhlíka)

Violoncello:                     Peterová Anežka (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské)

                                     Slodičáková Simona (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské)

 

Hudební obor  - II. stupeň                                      

Klavír:                           Pospíšilová Adéla (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

 

Výtvarný obor – Červená Voda

I. stupeň                        Horníčková Nikola

 

Taneční obor - Králíky

I. stupeň                       Hrdová Natálie    

                                    Hejlová Aneta

                                    Luksová Tereza

                                    Mezuliánová Iveta

                                    Peterová Anežka

                                    Válková Simona

 

Taneční obor – Červená Voda

I. stupeň                       Brůnová Veronika

                                    Horníčková Nikola

 

 

Absolventi ZUŠ Králíky 2015/2016 

 

Hudební obor  - I. stupeň                                      

Klavír:                             Blümelová Barbora (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)

                                      Doubravová Zuzana (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)         

                                      Ježek Jakub (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

                                      Kalousová Adéla (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové)

                                      Kubíček Ondřej (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.)

Kytara:                            Boková Ivana (ze třídy Lucie Nesvadbové)                                

Trubka:                           Brandejsová Tereza (ze třídy Bc. Milana Fogla)

                                      Hejkrlík Matěj (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Lesní roh:                        Dostál Martin (ze třídy Bc. Milana Fogla)

                                      Kodytková Veronika (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Klarinet:                          Ďuriš Martin (ze třídy Františka Uhlíka)

                                      Žižková Leona (ze třídy Františka Uhlíka)

Housle:                            Kubiš Jakub (ze třídy Bc. Jany Kalousové)

 

Výtvarný obor – Červená Voda

I. stupeň                          Hegerová Viktorie

                                       Víchová Tereza

 

Výtvarný obor – Králíky

I. stupeň                       Ďuriš Martin       

                                    Janda Petr

                                    Heš Ondřej

                                    Sotonová Marie

 

Taneční obor - Králíky

I. stupeň                            Kalousová Adéla

Žižková Leona

Laczková Markéta

Dostál Martin

Doubravová Zuzana

Novotná Michaela

 

Taneční obor – Červená Voda

I. stupeň                           Blümelová Barbora

Hegerová Viktorie

Víchová Tereza

Kissová Nicole

 

Literárně dramatický obor

I. stupeň                        Halanič Martin 

  

Absolventi ZUŠ Králíky 2014/2015

 

Hudební obor

Klavír:                           Antl Daniel (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové)

                                    Šejvlová Kristýna (ze třídy Sylvy Bartikové dipl. um.)

                                    Václavík Vojtěch (ze třídy Sylvy Bartikové dipl. um.)

Kytara:                          Antl Richard (ze třídy Lucie Nesvadbové)      

Zobcová flétna:               Stránská Lucie (ze třídy Bc. Milana Fogla)

Saxofon:                        Severin František (ze třídy Františka Uhlíka)

 

Výtvarný obor  - Králíky 

I. stupeň                        Brandejsová Tereza (ze třídy akad. mal. Marie Karenové)

 

Výtvarný obor  - Červená Voda 

I. stupeň                        Csaszárová Monika (ze třídy Mgr. Ivy Dolečkové)

 

Taneční obor – Králíky 

I. stupeň            (ze třídy Ivy Musilové a Zdeňka Hejzlara)

                                    Bajtová Klára

                                    Brůnová Kateřina

                                    Crhová Markéta

                                    Hubálková Barbora

                                    Machovičová Sára

                                    Marešová Žaneta

                                    Vavříková Aneta

                                    Málek Pavel

 

II. stupeň                       Kopecká Marie

                                    Vogelová Martina

                                    Kalousová Marcela

                                    Čermáková Kristýna 

 

Literárně dramatický obor 

I. stupeň                      (ze třídy Adély Babkové Janovské)                         

                                   Sotonová Marie

 

 

Novinky

article thumbnailO tomto víkendu 9. 11. 2019 se již podruhé zúčastní dvojice Silvie Urbanová a Marie Karenová tvůrčího setkání v rámci stipendijního projektu MenART. Sochař Michal Gabriel a jeho asistenti se...
article thumbnailPřijměte pozvání na tradiční koncert mladších žáků hudebního oboru, který se bude konat ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 18:00 hodin v Evropském domě v Králíkách.  Na Vaši účast se těší žáci a...
article thumbnailMáme velikou radost, že se s Vámi můžeme podělit o další úspěch naší studentky Natálie Hrdové. Kdo by nevěděl, o koho se jedná, je to nejen naše současná žákyně ve II. stupni tanečního oboru, ale...
article thumbnailS souvislosti s novým školním rokem 2019/2020 jsme od měsíce října otevřeli tyto vzdělávací kurzy pod doplňkovou činností Základní umělecké školy Králíky:       Kurz večerní kresby a malby   Lektor...

Klasifikace

QR kód

Školský portál