Novinky

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ.

Výsledky přijímacího řízení zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 2024/2025

 

Zahájení nového školního roku 2024/2025 proběhne v pondělí 2. 9. 2024 ve 13:00 hodin v budově ZUŠ Králíky a dále v 15:00 hodin na odloučeném pracovišti v budově ZŠ a MŠ Červená Voda.

Více doplňujících informací o začátku školního roku Vám bude zasláno emailem v přípravném týdnu na konci měsíce srpna. Sledujte dále webové stránky školy www.zuskraliky.cz a facebook ZUŠ Králíky.

V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat vedení školy na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 604 151 356. 

Přejeme vám krásné léto a příjemně strávené prázdniny!

 

 

 

 

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ. Výsledky přijímacího řízení zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.   VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ...
article thumbnailV úterý 18. 6. se Matyáš Verner z pěvecké třídy paní učitelky Petry Fišerové zúčastnil závěrečného koncertu vítězů 23. ročníku pěvecké soutěže Skutečský slavík. Na koncertě vystoupil poprvé s živou...
article thumbnailBěhem víkendu 15. - 16. června 2024 se naše žákyně Barbora Martincová a Amálie Řezáčová účastnily mezinárodní akordeonové soutěže DOBŘANY 2024. A jak se jim dařilo? Kategorie sólo: Barbora...
article thumbnailSrdečně Vás zveme na výstavu výtvarných prací žáků Základní umělecké školy Králíky, která bude zahájena vernisáží ve středu 26. června 2024 od 15:00 hodin v prostorách budovy školy. Součástí tohoto...

QR kód

Klasifikace

Školský portál