Novinky

Přijměte pozvání na absolventské koncerty v podání žáků hudebního oboru ZUŠ Králíky. Na prvním absolventském koncertě, který se bude konat ve čtvrtek 9. května 2024 od 18:30 hodin v hudebním sále školy, se Vám představí Vít Vraštil (tuba, ze třídy pana učitele Bc. Milana Fogla), Prokop Šilhavý (trubka, ze třídy pana učitele Bc. Milana Fogla), Kristýna Dzurová (klavír, za třídy paní učitelky Sylvy Bartikové, dipl. um.) a Arun Miroslav Bhopalsingh (příčná flétna, ze třídy pana učitele Ing. Jana Kováře).

O týden později 15. května 2024 se bude v hudebním sále školy opět od 18:30 hodin konat druhý absolventský koncert, na kterém vystoupí Aneta Habivská (klarinet, ze třídy paní učitelky Ing. Marie Itävuori, DiS.), Zuzana Šlesingrová (saxofon, ze třídy paní učitelky Ing. Marie Itävuori, DiS.), Romana Habasová (kytara, ze třídy pana učitele Jaroslava Rendla, DiS.) a Ondřej Polanský (tenor, ze třídy pana učitele Bc. Milana Fogla).

Třetí absolventské vystoupení proběhne v úterý 21. května 2024 v kavárně Klubu Na Střelnici Králíky, kde se bude od 17:00 hodin konat „Bubenický večírek“ žáků pana učitele Jiřího Nováka, při kterém předvede publiku svůj absolventský výstup také bubeník David Halász.

V pořadí poslední absolventský koncert se bude konat ve středu 12. června v Evropském domě Králíky. Na koncertě se Vám představí Tereza Martincová (kytara, ze třídy Jaroslava Rendla, DiS.), Jan Bartik (violoncello, ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské), Jakub Matějka (akordeon, ze třídy Václav Bílka, DiS.) a Tereza Růčková (klavír, ze třídy Dity Roučové). Koncert začíná opět v 18:30 hodin.

Těšíme se na Vás.

Novinky

article thumbnailPřijměte pozvání na Akordeonový koncert v podání žáků Konzervatoře Pardubice a žáků ZUŠ Králíky, který se bude konat ve čtvrtek 16. května 2024 od 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.
article thumbnail1. cenu z Mezinárodní akordeonové soutěže Havířov si 3. května domů přivezla Barbora Martincová. Obrovská gratulace patří naší žákyni i jejímu panu učiteli Vaškovi Bílkovi k fenomenálnímu úspěchu....
article thumbnailPřijměte pozvání na absolventské koncerty v podání žáků hudebního oboru ZUŠ Králíky. Na prvním absolventském koncertě, který se bude konat ve čtvrtek 9. května 2024 od 18:30 hodin v hudebním sále...
article thumbnailV pátek 26. dubna se naši výtvarníci z Králík pod vedením Jany Štefkové a Marie Karenové zůčastnili slavnostního vyhlášení výsledků charitativní výstavy a výtvarné soutěže To je hlína v Praze...

QR kód

Klasifikace

Školský portál