Novinky

V pondělí 26. 2. se v kulturním domě ve Skutči konala pěvecká soutěž Skutečský slavík 2024, které se účastnili naši žáci pod vedením paní učitelky Petry Fišerové. Za své soutěžní výkony získali tato krásná ocenění:

Izabela Bednářová (II. kategorie)                           2. místo 

Jan Vondráček  (II. kategorie)                                1. místo

Kristýna Danielová  (III. kategorie)                         2. místo

Alexandra Kudryavtseva (III. kategorie)                  1. místo 

Matyáš Verner  (IV. kategorie)                                1. místo   +   postup na koncert vítězů

Eliška Faltusová  (IV. kategorie)                              1. místo 

Duo Mondek (Anna a Karolina),(IV. kategorie)          2. místo

Kristýna Faltusová  (VI.A kategorie)                        1. místo

Gratulujeme všem zúčastněným žákům k tomuto úspěchu, kterého dosáhli v nelehké konkurenci (110 uchazečů v celé soutěži). Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a paní učitelce Petře Fišerové za přípravu. Přejeme, ať se jim nadále hezky zpívá.

Novinky

article thumbnailSrdečně Vás zveme na úplně první vystoupení našich nejmladších žáků hudebního oboru. "Můj první koncertík" se bude konat v hudebním sále ZUŠ Králíky ve středu 10. dubna od 17:00 a 18:00 hodin. ...
article thumbnailZákladní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad pořádala ve čtvrtek 21. března okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kterého se zúčastnili naši žáci ze třídy paní učitelky Mgr....
article thumbnailVe středu 27. března se v Základní umělecké škole Pardubice Havlíčkova konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru. Naši žáci se ve veliké konkurenci rozhodně neztratili. Zahráli výtečně a za...
article thumbnailZákladní umělecká škola Králíky přijme od 1. 8. 2024 nové provozní pracovníky na tyto pozice: uklízečka/uklízeč, školní domovnice/domovník, školnice/školník. Písemnou přihlášku, strukturovaný životopis...

QR kód

Klasifikace

Školský portál