Novinky

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 2022/2023

 

Zahájení nového školního roku 2022/2023 proběhne ve čtvrtek 1. 9. 2022 ve 13:00 hodin v budově ZUŠ Králíky a dále v 15:00 hodin na odloučeném pracovišti v budově ZŠ a MŠ Červená Voda.

V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat vedení školy na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 604 151 356.

Více doplňujících informací o začátku školního roku Vám bude zasláno emailem v přípravném týdnu.

Sledujte dále webové stránky školy www.zuskraliky.cz a facebook ZUŠ Králíky.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ PRÁZDNINY!

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ. Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.   VÝSLEDKY...
article thumbnailNaši klavíristé opět zazářili! Získali jednu zlatou a čtyři stříbrné pozice! V termínu 28.-29. 4. 2022 se Lukáš Bouška, Klára Boušková, Karla Šaríková a Elli Švédová zúčastnili 5. ročníku...
article thumbnailPřinášíme vám souhrnné výsledky z krajského kola soutěžní taneční přehlídky ZUŠ, která se pořádala 26. dubna 2022 v Chocni. Za naši školu do tohoto kola postoupili žáci 1.roč. z Červené Vody v...
article thumbnailVe čtvrtek 7. dubna 2022 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, na které naše tanečnice a jeden tanečník samozřejmě nesměli...

QR kód

Klasifikace

Školský portál