Novinky

Přinášíme vám souhrnné výsledky z krajského kola soutěžní taneční přehlídky ZUŠ, která se pořádala 26. dubna 2022 v Chocni. Za naši školu do tohoto kola postoupili žáci 1.roč. z Červené Vody v choreografii "Kač, kač" Moniky Golianové, žáci 6.roč. z Králík v choreografii "Pro milého ztratila ho" Soni Paskerové a tři žákyně 7.roč. z Králík v choreografii "Jen jedna strana mince" Moniky Golianové.

A jaké máme výsledky?

Kač, kač                                                               zlaté pásmo a návrh na postup do celostátního kola

        + zvláštní cena za hravost

Pro milého ztratila ho                                             zlaté pásmo a přímý postup do celostátního kola

        + zvláštní cena za choreografický tvar

Jen jedna strana mince                                          3. místo 

     

Veliká gratulace patří žákům a veliké poděkování paním učitelkám tanečního oboru za přípravu. Přejeme hodně štěstí v celostátním kole!

 

Novinky

article thumbnailNaši klavíristé opět zazářili! Získali jednu zlatou a čtyři stříbrné pozice! V termínu 28.-29. 4. 2022 se Lukáš Bouška, Klára Boušková, Karla Šaríková a Elli Švédová zúčastnili 5. ročníku...
article thumbnailPřijměte pozvání na dvě závěrečné absolventské výstavy výtvarných prací žáků Základní umělecké školy Králíky. Obě vernisáže se budou konat v prostorách Městské knihovny Králíky v těchto termínech:...
article thumbnailPřijměte pozvání na absolventský koncert žáků hudebního oboru, který se uskuteční ve středu 18. 5. 2022 od 18:30 hodin v sále Evropského domu Králíky. Svá závěrečná vystoupení vám předvedou: Sára...
article thumbnailPřinášíme vám souhrnné výsledky z krajského kola soutěžní taneční přehlídky ZUŠ, která se pořádala 26. dubna 2022 v Chocni. Za naši školu do tohoto kola postoupili žáci 1.roč. z Červené Vody v...

QR kód

Klasifikace

Školský portál