Novinky

Vážení příznivci hudebního umění,

jelikož nám současná situace nedovoluje pořádat veřejné produkce a koncerty, rozhodli jsme se Vás potěšit hudbou alespoň ve formě video koncertů v podání žáků naší školy.

Skladby, které na nich uslyšíte, si žáci připravili pod vedením svých vyučujících při distanční výuce. Nahrávky nejsou tedy pořízeny z koncertního sálu, ale zejména z domácího prostředí za spolupráce rodičů žáků. Za tuto pomoc a asistenci jim patří veliké poděkování.

Veškeré video koncerty můžete zhlédnout na našich webových stránkách v levé liště záložek v sekci VIDEO nebo na facebooku školy.

Novinky

article thumbnailVážení rodiče a zájemci o studium na naší škole, přijměte pozvání k zápisu nových žáků pro školní rok 2021/2022 do hudebního, tanečního a výtvarného oboru. PONDĚLÍ 14. 6. 2021 - od 15:30 hodin v...
article thumbnailMěstské muzeum Králíky a Základní umělecká škola Králíky Vás zvou na absolventskou výstavu prací žáků výtvarného oboru ZUŠ, která bude otevřena vernisáží ve čtvrtek 10. 6. 2021 od 17:00 hodin...
article thumbnailVážení rodiče a milí žáci, dle pokynů MŠMT a Ministerstva zdravotnictví je s platností od pondělí 24. 5. 2021 umožněna osobní účast na výuce pro všechny žáky ZUŠ Králíky za stanovených podmínek:...
article thumbnailPřinášíme vám krásnou zprávu. Včera proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků mezinárodní akordeonové soutěže Czech Accordion Online Competition 2021, které se se svým repertoárem a nahrávkou za naši...

Klasifikace

QR kód

Školský portál