Novinky

V pondělí 21. 12. odpoledne nám bylo dovezeno darem úplně nové pianino od společnosti PETROF.
Naše škola tento krásný a hodnotný dar získala na základě podání žádosti o klavír v grantové výzvě "Piana do škol", která byla vyhlášena z iniciativy nadace Karel Komárek Family Foundation.
Ze 152 žádostí škol postoupilo do užšího výběru 56, které odborná porota vyhodnotila pozitivně a pro získání nového nástroje jako potřebné.
Máme obrovskou radost!
Naše škola byla vybrána mezi prvními sedmnácti školami, které nový nástroj dostaly darem již nyní.
Upřímně děkujeme společnosti PETROF!
Získali jsme krásný hudební nástroj s nádherným jiskřivým zvukem.
Ihned jsme jej vyzkoušeli. Hraje se na něj úžasně, s noblesou a lehkostí.
Moc se těšíme, až si na něj se žáky po Vánocích společně zahrajeme :-)
 

Novinky

article thumbnailVážení rodiče a milí žáci, na základě usnesení vlády ČR a MŠMT, nepříznivého epidemiologického vývoje, bude výuka ve všech uměleckých oborech a předmětech probíhat od 11. ledna až do 22. ledna 2021...
article thumbnailV pondělí 21. 12. odpoledne nám bylo dovezeno darem úplně nové pianino od společnosti PETROF. Naše škola tento krásný a hodnotný dar získala na základě podání žádosti o klavír v grantové výzvě...
article thumbnailMáme skvělé zprávy...!!!   Jsme velice potěšeni dalším úspěchem naší bývalé žákyně ZUŠ Králíky, dnes již paní učitelky Natálie Hrdové z účasti ve významné mezinárodní klarinetové soutěži. Asi před...
article thumbnailVážení rodiče a milí žáci, z důvodu nařízení vlády ČR a MŠMT připadnou na 21. a 22. prosince 2020 pro žáky ZUŠ volné dny. O tyto dny se prodlouží nadcházející vánoční prázdniny. Mgr. Zdeňka...

Klasifikace

QR kód

Školský portál