Novinky

V pondělí 21. 12. odpoledne nám bylo dovezeno darem úplně nové pianino od společnosti PETROF.
Naše škola tento krásný a hodnotný dar získala na základě podání žádosti o klavír v grantové výzvě "Piana do škol", která byla vyhlášena z iniciativy nadace Karel Komárek Family Foundation.
Ze 152 žádostí škol postoupilo do užšího výběru 56, které odborná porota vyhodnotila pozitivně a pro získání nového nástroje jako potřebné.
Máme obrovskou radost!
Naše škola byla vybrána mezi prvními sedmnácti školami, které nový nástroj dostaly darem již nyní.
Upřímně děkujeme společnosti PETROF!
Získali jsme krásný hudební nástroj s nádherným jiskřivým zvukem.
Ihned jsme jej vyzkoušeli. Hraje se na něj úžasně, s noblesou a lehkostí.
Moc se těšíme, až si na něj se žáky po Vánocích společně zahrajeme :-)
 

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, máte zájem přihlásit své děti k nám do ZUŠ a nevíte, jak začít? Máte rádi zpěv a tanec? Chtěli byste umět hrát na nějaký hudební nástroj? Rádi malujete a kreslíte?   Přihlášky pro...
article thumbnailVážení příznivci hudebního umění, jelikož nám současná situace nedovoluje pořádat veřejné produkce a koncerty, rozhodli jsme se Vás potěšit hudbou alespoň ve formě video koncertů v podání žáků naší...
article thumbnailVelice si ceníme úspěchu našich žáků výtvarníků, kteří se v měsíci lednu zúčastnili talentových zkoušek na střední školy s uměleckým zaměřením. Na střední školu byli úspěšně přijati: z výtvarné...
article thumbnailV pondělí 21. 12. odpoledne nám bylo dovezeno darem úplně nové pianino od společnosti PETROF. Naše škola tento krásný a hodnotný dar získala na základě podání žádosti o klavír v grantové výzvě...

Klasifikace

QR kód

Školský portál