Novinky

Máme skvělé zprávy...!!!

 
Jsme velice potěšeni dalším úspěchem naší bývalé žákyně ZUŠ Králíky, dnes již paní učitelky Natálie Hrdové z účasti ve významné mezinárodní klarinetové soutěži.
Asi před měsíce vznikla nahrávka povinného repertoáru, kterou Natálie pod odborným vedením pana prof. Milana Poláka (Pražská konzervatoř) natočila a zaslala společně s přihláškou (registrací) k účasti v soutěži. Ve věkové kategorii C reprezentovala naši Českou republiku jako jediná a celkově se této soutěže zúčastnili za naši republiku pouze dva hráči!!!
Mezinárodní klarinetová soutěž Savy Dimitrova se konala tento týden online formou s živými streamingy videí všech přihlášených účastníků v bulharském městě Sofia.
Ve čtvrtek 17. 12. proběhlo 1. kolo,  ve kterém Natálie soutěžila se dvěma skladbami. Již po tomto kole se zařadila s bodovým ohodnocením, které získala od odborné poroty společně ještě s jedním soutěžícím na přední příčku.
Dopoledne v sobotu 19. 12. proběhlo finálové kolo, ve kterém se hodnotilo a po umělecké stránce posuzovalo nejlepší provedení povinné skladby C. M. Webera - Koncert Es dur op. 26 pro klarinet.
Po zhlédnutí online přenosu proběhlo závěrečné vyhodnocení, kde Natálie v obrovské konkurenci mezi přihlášenými spoluhráči ze Srbska, Ruska, Turecka, Chorvatska, Bulharska, Litvy a Rumunska získala nádherné 1. místo.
 
Moc gratulujeme Natálii k tomuto úspěchu a výborné reprezentaci naší republiky na poli mezinárodních klarinetových soutěží. Velice nás její úspěch těší a moc jí ho přejeme!

 

Výsledková listina 1. kolo

 

Výsledková listina 2. finálové kolo

Novinky

article thumbnailVážení rodiče a milí žáci, na základě usnesení vlády ČR a MŠMT, nepříznivého epidemiologického vývoje, bude výuka ve všech uměleckých oborech a předmětech probíhat od 11. ledna až do 22. ledna 2021...
article thumbnailV pondělí 21. 12. odpoledne nám bylo dovezeno darem úplně nové pianino od společnosti PETROF. Naše škola tento krásný a hodnotný dar získala na základě podání žádosti o klavír v grantové výzvě...
article thumbnailMáme skvělé zprávy...!!!   Jsme velice potěšeni dalším úspěchem naší bývalé žákyně ZUŠ Králíky, dnes již paní učitelky Natálie Hrdové z účasti ve významné mezinárodní klarinetové soutěži. Asi před...
article thumbnailVážení rodiče a milí žáci, z důvodu nařízení vlády ČR a MŠMT připadnou na 21. a 22. prosince 2020 pro žáky ZUŠ volné dny. O tyto dny se prodlouží nadcházející vánoční prázdniny. Mgr. Zdeňka...

Klasifikace

QR kód

Školský portál