Novinky

Vážení rodiče a zájemci o studium na naší škole,

od konce měsíce dubna začínáme přijímat Vaše žádosti – přihlášky nových žáků ke studiu na Základní umělecké škole Králíky pro školní rok 2020/2021.

Vaše děti k nám můžete přihlásit ke vzdělávání v hudebním oboru, a to v těchto studijních zaměřeních: hra na klavír, hra na housle, hra na violoncello, hra na kytaru, hra na elektrickou kytaru, hra na zobcovou flétnu, hra na trubku, hra na lesní roh, hra na tenor, hra na pozoun, hra na tubu, hra na klarinet, hra na saxofon, hra na příčnou flétnu, hra na akordeon, hra na keyboard, hra na bicí nástroje, sólový zpěv a sborový zpěv.

Dále přijímáme Vaše žádosti o studium v tanečním oboru a ve výtvarném oboru.

 

Přihlášku ke studiu nám prosím vyplňte nově předem před zahájením samotného zápisu. K vyplnění přihlášky můžete využít tři způsoby:

1. vyplnit přihlášku elektronicky v on-line formuláři

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNĚTE ZDE.

2. stáhnout si přihlášku do Vašeho PC, vyplnit ji a doručit k nám osobně nebo poštou do budovy ZUŠ Králíky, případně je možné scan vyplněné přihlášky zaslat na email školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PRO STÁHNUTÍ PŘIHLÁŠKY KLIKNĚTE ZDE.

3. osobně si vyzvednout přihlášku k vyplnění v kanceláři nebo ředitelně ZUŠ Králíky

Přihlášky ke studiu v hudebním, tanečním a výtvarném oboru přijímáme do 31. května 2020.

 

Na základě Vámi vyplněné přihlášky budete informováni telefonicky i emailem a pozváni k návštěvě zápisu a talentové zkoušky, která se bude konat v druhé polovině měsíce června 2020 v budově ZUŠ Králíky a na odloučeném pracovišti v budově ZŠ a MŠ Červená Voda v předem vypsaných termínech a časech.

 

Dle zkušeností z minulých let si k talentové zkoušce noví uchazeči připraví:

· pro studium v hudebním oboru - zpěv jednoduché lidové písně

· pro studium ve výtvarném oboru - vlastní kresbu (alespoň 4 – 5 prací na různé téma)

· pro studium v tanečním oboru – žáci budou prozkoušeni na místě z rytmicko-pohybové průpravy a základních pohybových dovedností.

Noví žáci budou přijati na základě absolvování a úspěšného složení talentové zkoušky. (Kapacita pro přijetí do jednotlivých oborů je však omezena.)

 

Věřím, že do té doby najdeme cesty a formy, abychom vzhledem ke vzniklé epidemiologické situaci v ČR minimalizovali riziko přenosu nákazy covid-19, dodržovali platná nařízení MŠMT a dbali zejména na ochranu zdraví všech účastníků. Dle tohoto budeme při samotném zápise i talentové zkoušce dále postupovat a vše Vám upřesňovat.

Více doplňujících informací o přihláškách či zápise Vám ochotně podá ředitelství školy na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. čísle 465 631 242. Sledujte webové stránky i facebook ZUŠ Králíky.

Těšíme se na Vás.

 

Mgr. Zdeňka Křížková, ředitelka školy

Novinky

article thumbnailVážení rodiče a zájemci o studium na naší škole, od konce měsíce dubna začínáme přijímat Vaše žádosti – přihlášky nových žáků ke studiu na Základní umělecké škole Králíky pro školní rok 2020/2021....
article thumbnailMilí rodiče a žáci Základní umělecké školy Králíky,   na základě nového vyhlášení MŠMT a stanovení harmonogramu pro znovuotevření škol vám s radostí oznamujeme, že od pondělí 11. května 2020 opět...
article thumbnailSŠUP Ústí nad Orlicí - obor design oděvů i pro tento rok vyhlásila soutěž Mladý módní tvůrce 2019/2020. Velice nás těší, že odborná porota vybrala ze 48 účastníků soutěže 14 finalistů, mezi kterými...
article thumbnailV úterý 10. 3. 2020 se v Základní umělecké škole Alfonse Muchy Letohrad konalo okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kterého se za naši školu účastnili Jan Bartik ve hře na...

Klasifikace

QR kód

Školský portál