Novinky

Jsme velice hrdí a rádi, že se s Vámi můžeme podělit o další úspěchy našich výtvarníků.

V úterý 4. 6. 2019 se konala v Kroměříži soutěžní přehlídka dětských filmů, které vytvořili mladí animátoři ve věku do 18 let. Soutěže "Animág" se zúčastnila i naše žákyně výtvarného oboru - Ráchel Roučová, která v jedné z nejpočetnějších věkových kategoriích ve věkovém rozmezí 11 - 15 let získala jako jediná za svůj snímek speciální ocenění za práci s kamerou a scénické rozvržení snímku.

Tento týden byl úspěšný také pro Lenku Feltlovou, rovněž z výtvarné třídy paní učitelky Marie Karenové, která zaslala své práce do celostátního kola soutěže "Můj kousek Země" a získala v ní krásné 2. místo.

Moc gratulujeme oběma mladým výtvarnicím k jejich úspěchu!

Novinky

article thumbnailJsme rádi, že i naše škola může poprvé spolupracovat při organizaci a koncertech v rámci 23. ročníku Českého hudebního tábora mládeže, který se poprvé letos koná na Hedeči u Králík. Hudebního...
article thumbnailZápis do ZUŠ Králíky pro školní rok 2019/2020 Výsledky talentové zkoušky: Hudební obor Králíky Přijatí žáci do 1. PHV ročníku: (max. počet – 14 bodů, min. počet – 9 bodů)   1.                  HO – 1            14 bodů...
article thumbnailZ technických a organizačních důvodů, přípravy učeben ke spolupráci a využití účastníky Českého hudebního tábora mládeže (ČHTM), je vyhlášen pro všechny žáky ZUŠ Králíky volný den, a to na čtvrtek...
article thumbnailSrdečně Vás zveme na odpolední "Koncert pro varhany", který se bude konat v kostele v Heřmanicích v úterý 25. června 2019 od 17:00 hodin. Návštěvníci tohoto koncertu budou moci finančně přispět na...

QR kód

Školský portál