Novinky

Přijměte pozvání a závěrečné Absolventské koncerty a Absolventské výstavy žáků Základní umělecké školy Králíky. Ve čtvrtek 16. května, 23. května a dále v úterý 28. května se můžete těšit na Absolventské koncerty v podání žáků hudebního oboru, které se budou konat v prostorách Evropského domu Králíky vždy od 18:30 hodin. Součástí prvních dvou koncertů budou také vernisáže Absolventské výstavy prací žáků výtvarného oboru z Králík pod vedením akad. mal. Marie Karenové. 

Během koncertů se Vám postupně přestaví tito absolventi:

Julie Cinková - klavír (ze třídy Mgr. Olgy Zajacové), Hana Dolečková - klavír (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové), Marie Juránková - klavír (ze třídy Sylvy Bartikové, dipl. um.), Adéla Růčková - klavír (ze třídy Mgr. Zdeňky Křížkové), Anna Revúsová - housle (ze třídy MgA. Bohuslava Mimry), Matouš Dostál - kytara (ze třídy Jaroslava Rendla, DiS.), Michal Konč - kytara (ze třídy PaedDr. Jiřího Tomáška), Mirka Trlicová - kytara (ze třídy Jaroslava Rendla, DiS.), Šárka Kučerová - zobcová flétna (ze třídy Mgr. Denisy Hejtmanské), Hana Valičková - příčná flétna (ze třídy Ing. Jana Kováře) a Matěj Votava - trubka (ze třídy Bc. Milana Fogla).

Své závěrečné výtvarné práce budou zároveň s nimi v prvních dvou termínech vystavovat:

Anna Brůnová, Marie Juránková, Michal Konč a Martin Petera.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Novinky

article thumbnailPřijměte pozvání a závěrečné Absolventské koncerty a Absolventské výstavy žáků Základní umělecké školy Králíky. Ve čtvrtek 16. května, 23. května a dále v úterý 28. května se můžete těšit na...
article thumbnailKoncem měsíce dubna zaznamela naše škola další úspěch. Vojta Dvořáček ze třídy PaedDr. Jiřího Tomáška se poprvé účastnil Česko - Slovenské kytarové soutěže Fernanda Sora ve Frýdku Místku, kde ve...
article thumbnailJsme rádi, že se Vám můžeme pochlubit dalším úspěchem naší bývalé žákyně - klarinetistky Natálie Hrdové. Natálie absolvovala na naší škole před dvěma lety I. stupeň vzdělávání ve hře na klarinet u...
article thumbnailMáme šikovné klavíristky!!! V sobotu 13. dubna 2019 se opět naše dvě žákyně Karla Šaríková (9 let) a Yen Nhi Nguyenová (11 let) pod vedením paní učitelky Sylvy Bartikové dipl. um. zúčastnily další...

QR kód

Školský portál