Novinky

Ve středu 3. dubna 2019 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala v pořadí již 36. krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, do které se za naši školu přihlásili žáci tanečního oboru pod vedením Mgr. Soni Paskerové a Michaely Musilové. Ze čtyř choreografií, které jsme do této přehlídky na naši ZUŠ vyslali, byly oceněny tři, a to:

OPOUŠTĚNÍ A ODPUŠTĚNÍ (4.A ročník, chor. Soňa Paskerová), která dostala ocenění za emocionální naplnění tématu a vnímavou skupinovou práci.

TABULA RASA (7.A ročník+II.stupeň, chor. Michaela Musilová), která dostala ocenění za taneční kompozici a zvládnutou techniku.

RÁČEK (4.ročník, chor. Iva Musilová), která dostala ocenění za stylizaci námětu a čistotu provedení.

Gratulujeme nejen žákům, ale i jejich paním učitelkám k tomuto úspěchu. :-)

Novinky

article thumbnailMáme šikovné klavíristky!!! V sobotu 13. dubna 2019 se opět naše dvě žákyně Karla Šaríková (9 let) a Yen Nhi Nguyenová (11 let) pod vedením paní učitelky Sylvy Bartikové dipl. um. zúčastnily další...
article thumbnailVe středu 3. dubna 2019 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala v pořadí již 36. krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, do které se za naši školu přihlásili žáci...
article thumbnailVe čtvrtek 28. března 2019 se pod záštitou ZUŠ Příbor konal v pořadí již 3. ročník klavírní soutěžní přehlídky "Pianoforte per tutti" aneb klavír pro všechny, která je určena žákům základních...
article thumbnailSŠUP v Ústí nad Orlicí vyhlásila pro žáky ZŠ a ZUŠ výtvarnou soutěž "Mladý módní tvůrce". Odborná porota složená z pedagogů oboru Design oděvů vybrala z 81 přihlášených žáků 14 nejlepších...

QR kód

Školský portál