Novinky

Ve čtvrtek 28. března 2019 se pod záštitou ZUŠ Příbor konal v pořadí již 3. ročník klavírní soutěžní přehlídky "Pianoforte per tutti" aneb klavír pro všechny, která je určena žákům základních uměleckých škol. K účasti v této soutěži se poprvé v letošním školním roce přihlásily dvě naše žákyně, a to Karla Šaríková a Yen Nhi Nguyenová (obě ze třídy paní učitelky Sylvy Bartikové, dipl. um.). Jejich klavírní program, který si pro tuto soutěž speciálně připravily, byl odbornou porotou velmi kladně ohodnocen. Obě naše klavíristky za své skladby a vystoupení získaly v nemalé konkurenci v příslušných věkových kategoriích stříbrné pásmo.

Karla Šaríková (I. kategorie) - stříbrné pásmo

Yen Nhi Nguyenová (III. kategorie) - stříbrné pásmo 

Velmi si ceníme tohoto úspěchu i pedagogické práce paní učitelky Sylvy Bartikové. Přejeme jim, ať je klavír stále baví a dělá jim i nadále jen samou radost :-)

 

Novinky

article thumbnailMáme šikovné klavíristky!!! V sobotu 13. dubna 2019 se opět naše dvě žákyně Karla Šaríková (9 let) a Yen Nhi Nguyenová (11 let) pod vedením paní učitelky Sylvy Bartikové dipl. um. zúčastnily další...
article thumbnailVe středu 3. dubna 2019 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala v pořadí již 36. krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, do které se za naši školu přihlásili žáci...
article thumbnailVe čtvrtek 28. března 2019 se pod záštitou ZUŠ Příbor konal v pořadí již 3. ročník klavírní soutěžní přehlídky "Pianoforte per tutti" aneb klavír pro všechny, která je určena žákům základních...
article thumbnailSŠUP v Ústí nad Orlicí vyhlásila pro žáky ZŠ a ZUŠ výtvarnou soutěž "Mladý módní tvůrce". Odborná porota složená z pedagogů oboru Design oděvů vybrala z 81 přihlášených žáků 14 nejlepších...

QR kód

Školský portál