Novinky

Ve středu 27. února 2019 se v Základní škole Petra Ebena v Žamberku konalo okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon. Za naši školu se ho pod vedením pana učitele Václava Bílka zúčastnili tři žáci, a to Barbora Martincová, Jáchym Švanda a Marek Pecháček. Za svá soutěžní hudební vystoupení a výkony získali tato umístění:

Barbora Martincová (O. kategorie), 1. místo

Jáchym Švanda (II. kategorie), 1. místo s postupem do krajského kola

Marek Pecháček (III. kategorie), 1 místo

V pátek 15. března 2019 přivítala ZUŠ Bohuslava Martinů v Poličce nejlepší žáky ZUŠ - akordeonisty z Pardubického kraje, aby pomyslně poměřili své síly v hudebním umění. Naši školu v tomto soutěžním kole, ve II. kategorii reprezentoval zároveň za okres Ústí nad Orlicí Jáchym Švanda. Za svoji hru získal 3. místo.

Všem žákům moc gratulujeme k jejich úspěchu a přejeme hodně štěstí při dalším studiu :-)

Novinky

article thumbnailZ technických a organizačních důvodů, přípravy učeben ke spolupráci a využití účastníky Českého hudebního tábora mládeže (ČHTM), je vyhlášen pro všechny žáky ZUŠ Králíky volný den, a to na čtvrtek...
article thumbnailSrdečně Vás zveme na odpolední "Koncert pro varhany", který se bude konat v kostele v Heřmanicích v úterý 25. června 2019 od 17:00 hodin. Návštěvníci tohoto koncertu budou moci finančně přispět na...
article thumbnailKlub Na Střelnici a Základní umělecká škola v Králíkách vás srdečně zvou na 29. ročník koncertu Vítání léta hudbou, na kterém se letos představí studenti konzervatoří a hudebních akademií a také...
article thumbnailJsme velice hrdí a rádi, že se s Vámi můžeme podělit o další úspěchy našich výtvarníků. V úterý 4. 6. 2019 se konala v Kroměříži soutěžní přehlídka dětských filmů, které vytvořili mladí animátoři ve věku do...

QR kód

Školský portál