Novinky

Ve středu 27. února 2019 se v Základní škole Petra Ebena v Žamberku konalo okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon. Za naši školu se ho pod vedením pana učitele Václava Bílka zúčastnili tři žáci, a to Barbora Martincová, Jáchym Švanda a Marek Pecháček. Za svá soutěžní hudební vystoupení a výkony získali tato umístění:

Barbora Martincová (O. kategorie), 1. místo

Jáchym Švanda (II. kategorie), 1. místo s postupem do krajského kola

Marek Pecháček (III. kategorie), 1 místo

V pátek 15. března 2019 přivítala ZUŠ Bohuslava Martinů v Poličce nejlepší žáky ZUŠ - akordeonisty z Pardubického kraje, aby pomyslně poměřili své síly v hudebním umění. Naši školu v tomto soutěžním kole, ve II. kategorii reprezentoval zároveň za okres Ústí nad Orlicí Jáchym Švanda. Za svoji hru získal 3. místo.

Všem žákům moc gratulujeme k jejich úspěchu a přejeme hodně štěstí při dalším studiu :-)

Novinky

article thumbnailMáme šikovné klavíristky!!! V sobotu 13. dubna 2019 se opět naše dvě žákyně Karla Šaríková (9 let) a Yen Nhi Nguyenová (11 let) pod vedením paní učitelky Sylvy Bartikové dipl. um. zúčastnily další...
article thumbnailVe středu 3. dubna 2019 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala v pořadí již 36. krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, do které se za naši školu přihlásili žáci...
article thumbnailVe čtvrtek 28. března 2019 se pod záštitou ZUŠ Příbor konal v pořadí již 3. ročník klavírní soutěžní přehlídky "Pianoforte per tutti" aneb klavír pro všechny, která je určena žákům základních...
article thumbnailSŠUP v Ústí nad Orlicí vyhlásila pro žáky ZŠ a ZUŠ výtvarnou soutěž "Mladý módní tvůrce". Odborná porota složená z pedagogů oboru Design oděvů vybrala z 81 přihlášených žáků 14 nejlepších...

QR kód

Školský portál