Novinky

Novinky

Vážení rodiče,

v rámci doplňkové činnosti školy otevíráme od nového školního roku 2023/2024 Kurz taneční a pohybové výchovy pro děti předškolního věku.

Máte-li zájem o přihlášení do kurzu, vyplňte online přihlášku do 14. 9. 2023 nebo se nahlaste v kanceláři školy na tel. čísle 778 523 034. Těšíme se na vás :-)

Přihláška online:

https://prihlasky.jphsw.cz/prihlaska.php?uid=k879

Srdečně Vás zveme na úplně první vystoupení našich nejmladších žáků hudebního oboru. "Můj první koncertík" se bude konat v hudebním sále ZUŠ Králíky ve středu 10. dubna od 17:00 a 18:00 hodin.

Těšíme se na Vás.

 

Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad pořádala ve čtvrtek 21. března okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kterého se zúčastnili naši žáci ze třídy paní učitelky Mgr. Denisy Hejtmanské a pana učitele MgA. Bohuslava Mimry. Za své hudební výkony získali tyto krásné ceny:

VIOLONCELLO

Tereza Pluhařová               I. kategorie                                 1. cena

Tadeáš Mucha                    II. kategorie                                1. cena s postupem do krajského kola

HOUSLE

Matyáš Heger                     III. kategorie                              2. cena

Gratulujeme všem zúčastněným žákům k jejich hudebním výkonům, děkujeme pedagogům Denise Hejtmanské a Bohuslavovi Mimrovi za přípravu a korepetitorkám Sylvě Bartikové a Ditě Roučové za kvalitní klavírní doprovod a spolupráci. Přejeme Tadeášovi, ať se mu nadále hezky hraje i v krajském kole.

Základní umělecká škola Králíky přijme od 1. 8. 2024 nové provozní pracovníky na tyto pozice:

  • uklízečka/uklízeč,
  • školní domovnice/domovník,
  • školnice/školník.

Písemnou přihlášku, strukturovaný životopis včetně stručného přehledu o předchozím zaměstnání zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do konce měsíce dubna 2024.

Pro více informací volejte na tel. číslo 465 631 242.

 

V úterý 5. března se konalo také v Základní umělecké škole Vysoké Mýto krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír. Naše žákyně zahrály v nelehké konkurenci opět výtečně a domů si za své hudební vystoupení odvezly právem velice krásná ocenění.

Johanka Švestková (II. kategorie)                            3. cena

Karla Šaríková (VII. kategorie)                                 2. cena

Všem soutěžícím moc gratulujeme! Veliké poděkování patří také paní učitelce Zdeňce Křížkové a Ditě Roučové. Rodičům dětí děkujeme za spolupráci.

Novinky

article thumbnailSrdečně Vás zveme na úplně první vystoupení našich nejmladších žáků hudebního oboru. "Můj první koncertík" se bude konat v hudebním sále ZUŠ Králíky ve středu 10. dubna od 17:00 a 18:00 hodin. ...
article thumbnailZákladní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad pořádala ve čtvrtek 21. března okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, kterého se zúčastnili naši žáci ze třídy paní učitelky Mgr....
article thumbnailVe středu 27. března se v Základní umělecké škole Pardubice Havlíčkova konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru. Naši žáci se ve veliké konkurenci rozhodně neztratili. Zahráli výtečně a za...
article thumbnailZákladní umělecká škola Králíky přijme od 1. 8. 2024 nové provozní pracovníky na tyto pozice: uklízečka/uklízeč, školní domovnice/domovník, školnice/školník. Písemnou přihlášku, strukturovaný životopis...

QR kód

Klasifikace

Školský portál