Výtvarný obor

Novinky

article thumbnailVážení rodiče, děkujeme Vám za projevený zájem o studium na naší škole a návštěvu zápisu do ZUŠ. Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 zobrazíte po kliknutí na odkaz níže.   VÝSLEDKY...
article thumbnailNaši klavíristé opět zazářili! Získali jednu zlatou a čtyři stříbrné pozice! V termínu 28.-29. 4. 2022 se Lukáš Bouška, Klára Boušková, Karla Šaríková a Elli Švédová zúčastnili 5. ročníku...
article thumbnailPřinášíme vám souhrnné výsledky z krajského kola soutěžní taneční přehlídky ZUŠ, která se pořádala 26. dubna 2022 v Chocni. Za naši školu do tohoto kola postoupili žáci 1.roč. z Červené Vody v...
article thumbnailVe čtvrtek 7. dubna 2022 se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí konala Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance, na které naše tanečnice a jeden tanečník samozřejmě nesměli...

QR kód

Klasifikace

Školský portál