Výtvarný obor

Novinky

article thumbnailV pondělí 26. 2. se v kulturním domě ve Skutči konala pěvecká soutěž Skutečský slavík 2024, které se účastnili naši žáci pod vedením paní učitelky Petry Fišerové. Za své soutěžní výkony získali...
article thumbnailV termínu 12. – 13. února 2024 se v Základní umělecké škole Choceň konalo okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír. Za své soutěžní výkony získali naši žáci tyto krásné ceny: Alžběta...
article thumbnailVe středu 7. února 2024 se konalo školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, kterého se zúčastnilo 5 žáků ze tříd pana učitele Jana Holoty a Jaroslava Rendla. A jak zahráli? Mikuláš...
article thumbnailVážení rodiče, v rámci doplňkové činnosti školy otevíráme od nového školního roku 2023/2024 Kurz keramiky pro rodiče s dětmi a Kurz večerní  kresby a malby. Máte-li zájem o přihlášení do kurzu,...

QR kód

Klasifikace

Školský portál