Výtvarný obor

Novinky

article thumbnailV sobotu 3. června 2023 zveme všechny příznivce tvůrčích dovedností na výtvarné odpoledne s názvem „ZKUSTE TO S NÁMI“. Program pro Vás připravují vyučující výtvarného oboru a jejich žáci od 13:00...
article thumbnailPřijměte pozvání na Absolventskou výstavu žáků výtvarného oboru ZUŠ Králíky, která se uskuteční v prostorách Městské  knihovny  v pátek 2. června od 17:00 hodin. Své výtvarné práce budou vystavovat tito...
article thumbnailPřijďte ve čtvrtek 25. května 2023 na Akordeonový koncert studentů Konzervatoře Pardubice a žáků naší školy, který se uskuteční v prostorách hudebního sálu ZUŠ Králíky od 18:00 hodin. Těšme se na...
article thumbnailV termínu 26. - 28. 5. se v pražské ZUŠ Petřiny konalo celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje. Za naši školu do tohoto kola postoupil Radek Turoň (III. kategorie),...

QR kód

Klasifikace

Školský portál