Literárně-dramatický obor

Novinky

article thumbnailAdélka Švandová, která navštěvuje 1. ročník II. stupně v tanečním oboru, byla přijata na pražskou taneční konzervatoř Duncan Centre. V celkovém pořadí se umístila na krásném 4. místě.Adélka se na...
article thumbnailVelmi nás těší, že se Vám můžeme pochlubit dalším úspěchem našeho žáka při přijetí na konzervatoř! Richard Kosuk, který na naší škole studuje hru na tenor a trombon ve třídě pana učitele Bc. Milana...
article thumbnailV pondělí 3. 2. se v naší škole konalo školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, kterého se zúčastnili Jan Halanič ze třídy pana učitele Jaroslava Rendla dále Aneta Morávková, Vojtěch a Jan...
article thumbnailPřijměte pozvání na únorový koncert starších žáků hudebního oboru, který se bude konat ve čtvrtek 27. 2. 2020 od 18:00 hodin v prostorách Evropského domu v Králíkách. Na Vaši návštěvu se těší žáci a...

Klasifikace

QR kód

Školský portál